Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Świebodzin

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Lokal handlowy, Plac Dworcowy

Świebodzin,lubuskie

29,41 zł/m²34 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo - usługowo o pow. 34 m2 usytuowany w budynku Dworca pkp w Świebodzinie. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł56,80 m² 9 330,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,8 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Stromej w Świebodzinie. Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

797 000 zł145,10 m² 5 492,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa Najlepsza lokalizacja w Świebodzinie Deptak przy Ratuszu! Na sprzedaż: lokal użytkowy - obecnie handlowy 145,10 m2 - w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

599 000 zł82,30 m² 7 278,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Wiosenna promocja - zostały tylko 2 mieszkania! Widok na jezioro | Ogródek | Możliwość wykończenia pod klucz w 3 miesiące Bez prowizji i ukrytych kosztów. Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu umeblowane, komfortowe dwupokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze nowoczesnego budynku położonego przy Winnej Górze w Świebodzinie. Teren osiedla jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 73 m2, położone na parterze kamienicy przy ul. Łużyckiej 19 w Świebodzinie. Lokal przeszedł kompleksowy remont, dzięki czemu nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Młyńska

Świebodzin,lubuskie

4 000 zł2 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni 2000 m , zlokalizowany w Świebodzinie w strategicznym punkcie komunikacyjnym, idealnym dla firm transportowych, logistycznych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

17 000 000 zł2 100 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:26 175 m²

Pośredniczy w sprzedaży nieruchomości położonej w Świebodzinie na działce o powierzchni 26175m2. Umiejscowiona przy drodze S3,blisko wjazdu na autostradę A2. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł81 m² 2 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy na sprzedaż mieszkanie położone w Świebodzinie przy ul. Poznańskiej, w klimatycznej, przedwojennej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 43,8 m2 składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynkowa

Świebodzin,lubuskie

399 000 zł84,30 m² 4 733,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w sercu Świebodzina, przy ul. Rynkowej 1. To doskonała propozycja zarówno dla osób pragnących zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Sobieskiego

Świebodzin,lubuskie

10 000 000 zł4 591,52 m² 2 177,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:19 638 m²

Świebodzin, sprzedam funkcjonujący obiekt, powierzchnia działki 19 638 m2, powierzchnia użytkowa zabudowań 4591,52 m2, sprzedam 10 000 000 zł. Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna Przynosząca.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z loggią, ul. Nowa

Świebodzin,lubuskie

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Dzień dobry, oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 1985 roku, (suporex z dociepleniem 10cm styropianu) całkowicie podpiwniczony w którym mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Świebodzin

Świebodzin,małopolskie

599 000 zł103 m² 5 815,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż Świebodzin k. Tarnowa Oferuję na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Świebodzin (gmina Pleśna), zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

680 000 zł240 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przestronny dom Z oddzielnym budynkiem Z dwoma mieszkaniami W pobliżu świebodzina! Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o pow.240m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

495 425 zł62,72 m² 7 899 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam na zapoznanie się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego lokalu o powierzchni 62,72 m2 z pierwszego etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

120 000 zł10 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Przedstawiamy na wynajem halę produkcyjno- magazynową, konstrukcja stalowa o powierzchni 10000m2 po remoncie. Dodatkowo na posesji inne hale oraz budynek z przeznaczeniem biurowym lub innym.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

12 000 000 zł4 762 m² 2 519,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:14 292 m²

Oferujemy na sprzedaż oraz na wynajem dwie hale produkcyjno-magazynowe o łącznej powierzchni 4 762 m2. ,powierzchnia działki 14.292m2. Nieruchomość jest zlokalizowana w Świebodzinie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł25 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowo atrakcyjnie zlokalizowana, przy jeziorze, duża nieruchomość gruntowa, z rozpoczętą budową domu na obrzeżach Świebodzina, w kierunku zachodnim. Przedmiotem sprzedaży jest 5.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

485 000 zł60 m² 8 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:477 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 60m2 położony jest na blisko 5-arowej działce. Dom podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

145 500 zł9 700 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bez prowizji. Na wynajem hala o powierzchni 9700m2 w obiekcie magazynowo produkcyjnym wysokiego składowania klasy A, umiejscowionym w południowej części Świebodzina.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

595 400 zł75 m² 7 938,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowy dom W hiszpanii na wybrzeżu costa blanca! los balcones! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w Los Balcones - Torrevieja na wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii. Dom szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Dom

Świebodzin,lubuskie

475 000 zł203 m² 2 339,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 328 m²

Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego o powierzchni 203 m na wyjątkowej działce o powierzchni 2328 m . Idealna propozycja dla osób, które marzą o stworzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

15 960 €4 000 m² 3,99 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa oraz biurowa w nowo budowanej hali w miejscowości Swiebodzin. Wybudowane zostaną 4 hale: - budynek A I o powierzchni 50 895 m2, - budynek A o.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

20 000 €5 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn klasy A o powierzchni 5 000 m2. Jest zlokalizowany w zachodniej części Polski,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Świebodzin

Świebodzin,małopolskie

458 000 zł139 m² 3 294,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowy dom na widokowej urokliwej działce! kupujący zwolniony Z podatku pcc! Oferujemy do sprzedania wyjątkową, nowoczesną nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

28 300 zł2 826 m² 10,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy na wynajem nieruchomość o powierzchni zabudowanej 24000m2. Dodatkowo teren utwardzony, place 120000m2. Nieruchomość o przeznaczeniu magazynowo-produkcyjnym posiada hale, magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł84,75 m² 4 471,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na II piętrze zabytkowej kamienicy usytuowanej w samym sercu Świebodzina. Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do sklepów, szkół oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Świebodzin

Świebodzin,małopolskie

5 000 zł5 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 200 m²

Oferujemy do wynajęcia obiekt lub jego część - położony na działce o powierzchni 1,2 ha znajdujący się w miejscowości Świebodzin, która jest oddalona około 15 minut drogi od Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

779 000 zł163,30 m² 4 770,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:603 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu na Osiedlu Słonecznym w Świebodzinie. Duży dom wolnostojący, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Konarskiego

Świebodzin,lubuskie

799 000 zł268,40 m² 2 976,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:479 m²

Dom z potencjałem dla Rodziny Wielopokoleniowej lub Inwestora! Przedstawiamy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 268,40 m, położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

650 000 zł91 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferta w biurze prospace Nowoczesne bliźniaki w stanie deweloperskim | Komfortowa inwestycja na 2026 rok Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 91 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 800,97 m² 3 276,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

City Invest nieruchomości oferuje na sprzedaż: nieruchomość zabudowaną salonem samochodowym położoną w Świebodzinie o powierzchni użytkowej: 1 800,97 m2 i działce: 6 205 m2.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł76,50 m² 7 581,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 2 piętrze niskiego bloku po termomodernizacji w miejscowości Świebodzin przy ulicy Jeziorowej. Nieruchomość z ekspozycją okien na południowy - zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Zachodnia

Świebodzin,lubuskie

1 450 000 zł600 m² 2 416,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W świebodzinie, przy ul. Zachodniej 15, posiadamy w ofercie na sprzedaż halę handlowo usługową o powierzchni 600 m kw. . Nieruchomość położona jest na działce o pow. 1035.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna ogrodzona

Świebodzin,małopolskie

750 000 zł14 000 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży prezentujemy winnicę i winiarnię, położoną w msc. Świebodzin, gmina Pleśna w bliskiej odległości kilku winnic. Super okazja dla ludzi chcących zakupić działającą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Łąki Zamkowe

Świebodzin,lubuskie

1 350 000 zł247,55 m² 5 453,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:517 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom położony w Świebodzinie przy ulicy Łąki Zamkowe, to zaledwie klika" kroków" od centrum miasta. Opis nieruchomości: przestronny, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

425 000 €2 108 m² 201,61 €/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 108 m²

Na sprzedaż działka inwestycyjna w śródmieściu Świebodzina wraz z infrastrukturą handlową przynoszącą stały comiesięczny dochód. Nieruchomość o pow. 21ar położona.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł10 579 m² 9,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny w Świebodzinie Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 1.0579 ha, położoną w miejscowości Świebodzin, gmina Pleśna, powiat tarnowski.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

12 000 000 zł4 700 m² 2 553,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Budynek w Świebodzinie to hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 4 730 m2. Nieruchomość jest zlokalizowana w województwie lubuskim, tuż przy drodze ekspresowej S3 łączącej Szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

399 000 zł56,34 m² 7 082 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 56,34m2 usytuowany na III piętrze nowoczesnego, niskiego budynku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

30 000 zł2 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta bez prowizji. Na wynajem hala o powierzchni 2000m2 w obiekcie magazynowo produkcyjnym wysokiego składowania klasy A, umiejscowionym w południowej części Świebodzina.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij