Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Świebodzin

Świebodzin, lubuskie

  • 475 000 zł
  • 203 m²
  • 2 339,90 zł/m²

Zdjęcie

Natalia Masztale...

Skontaktuj się

Dom Świebodzin

Świebodzin, lubuskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

475 000 zł

203 m²

2 339,90 zł/m²

Dom Świebodzin

Zaktualizowane: 15 maja 2026

475 000 zł 203 m² 2 339,90 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
2 328 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2019

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

2 328 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2019

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 475 000 zł (2 339,90 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 203 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 1 łazienka; stan: rozpoczęta budowa
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2019
  •   materiał budowy: pustak
  • Działka: 2 328 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   ogrodzenie całkowite
  • Łazienka: z oknem, oddzielne WC
  • Media: prąd, studnia, szambo; ogrzewanie: inne
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego o powierzchni 203 m² na wyjątkowej działce o powierzchni 2328 m² .

Idealna propozycja dla osób, które marzą o stworzeniu własnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim dostępem do jezior i miasta.

Na działce znajduje się rozpoczęta budowa domu według projektu z możliwością wprowadzenia zmian według własnej wizji i potrzeb przyszłego właściciela. (...)

Agent

Natalia Masztalerz

888 858...

888 858 577

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

888 858...

888 858 577

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została